Czerwiec 13, 2016

OGROMNE PIŁKARZYKI W MIESZKANIU

Jeśli myślisz, że posiadanie konsoli do gier to szczyt rozrywki, na jaką możesz sobie pozwolić w mieszkaniu, to grubo się mylisz. Pomyśl tylko (zwłaszcza kiedy jesteś facetem), jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, gdyby salon Twojego mieszkania dumnie okupował ogromny stół z piłkarzykami do gry.

Wideo nagrane zupełnie na spontanie. To był dzień jak każdy inny, aczkolwiek w całym kraju wyczuć można było lekkie napięcie i podniecenie przed zbliżającym się meczem Polska-Niemcy. Relaksowałem się po pracy, zatopiony w podręczniku do angielskiego. Tak, tak, nauka to moja forma relaksu 🙂 Spokój w mieszkaniu zmącił telefon Ryszarda, która obwieścił, że stoi pod blokiem i potrzebuje pomocy. Przywiózł bowiem ogromny stół z piłkarzykami, który trzeba wnieść na górę!

Montowane na szybko

Nie zastanawiałem się długo. Chwyciłem jedynie swojego iPhone’a 5s i nałożyłem na niego dedykowany obiektyw Olloclip z szerokim kątem. W końcówce filmu użyłem innego szkła tego samego obiektywu, stąd efekt rybiego oka.

To krótki filmik nagrany z czystej zajawki. Chciałem mieć uchwycony ten moment w życiu, gdy z przyjacielami pakujemy na kwadrat ogromne piłkarzyki i dajemy popalić sąsiadom (one są naprawdę głośne!). Nagranie zmontowałem w jakieś 1,5, może 2 godziny w programie Final Cut X na Macu.