Kwiecień 27, 2016

10 cytatów, które zmotywują Cię do działania

Zakładam że znasz to uczucie, kiedy nic Ci się nie chce. Każdy z nas ma czasem gorszy dzień. W takich chwilach warto mieć przy sobie coś, co szybko zmotywuje nas do nie poddawania się. Może to być np. ulubione zdanie, jakie gdzieś kiedyś usłyszeliśmy, a które daje mega kopniaka do działania.

Przygotowałem dla Ciebie coś specjalnego. Zajęło mi to trochę więcej czasu niż inne wpisy, ale jestem pewien, że moja praca na pewno nie pójdzie na marne. O czym mowa? Przed Tobą 10 wybranych przeze mnie cytatów, które od lat mnie motywują. Zwłaszcza w „tych gorszych” dniach 🙂 Słowa skrzydlate po prostu mi pomagają. Sam nie wiem jak to się dzieje, ale tak właśnie jest. Od przeszło 2 lat wszystkie te cytaty trzymam nawet przy sobie, ponieważ zapisałem je już dawno w notatniku na moim smartfonie.

Nie chciałem ich jednak tutaj po prostu wkleić. Spędziłem więc trochę więcej czasu, żeby przygotować je w formie gotowych grafik, które można umieścić na Facebooku. Ot, co – wiem że niektórzy lubią dzielić się inspirującymi tekstami na swoich profilach. Ja także! Sam zawsze podglądam swoich znajomych na FB czy nie wrzucili fajnej, inspirującej myśli. Czuj się więc swobodnie, wykorzystując poniższe grafiki dla swoich potrzeb. Pomyśl sobie, że już są Twoje i możesz z nimi zrobić co zechcesz – przepisać, wyrzuć do kosza, a może lepiej przyczepić na lodówce w domu? Niezależnie od tego jak z nich skorzystasz, pamiętaj, że najważniejsze jest to, który z cytatów naprawdę weźmiesz sobie do serca.

Gdyby udało mi się jakoś pomóc, możesz po koleżeńsku odwdzięczyć mi się zwykłym lajkiem. Poczuję wtedy, że moja robota na coś się przydała 🙂 Zaczynamy!


Kiedy wiesz, że musisz coś zrobić, ale nie masz na to ochoty

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób. (1)

Kiedy wmawiasz sobie, że „jutro też jest dzień”

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób. (2)


Kiedy mówisz, że w końcu się za coś zabierzesz

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób. (4)


Kiedy myślisz sobie, że coś jest niewykonalne

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób. (9)


Kiedy przeraża Cię stopień trudności życia

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób. (8)


Kiedy bardzo chcesz coś robić, ale nie czujesz się w tym mistrzem

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób. (5)


Kiedy słyszysz naokoło, że nie dasz sobie rady

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób. (7)


Kiedy studiujesz, ale za Chiny nie chce Ci się uczyć 🙂

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób.


Kiedy tracisz wiarę

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób. (3)


Aż w końcu – kiedy odkładasz marzenia na potem

Jeśli ten egzaminjest ważny,znajdziesz sposób. (6)


Daj znać w komentarzu, jeśli Ty także masz swoje ulubione cytaty motywacyjne 🙂 Z chęcią zapisze je w swoim notatniku.

#najwer

  • Kiedyś jeszcze Krzysztof Varga powiedział fajne słowa: „Jak się coś robi, to trzeba to robić naprawdę, a nie ściemniać. Jak jarasz, to jaraj poważnie, a nie tam, wieczorkiem do winka.” Myślę że też warto zapamiętać 🙂